NovaProspekt

Tam Versiyon: Korku Hikayesi
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Ben o zaman 10 yaşındayım (şuan 14) koydeyiz evimizin önünde yol yolun önünde harabe bir ev evin saginda ısırgan otlarla dolu bir boşluk vardı ve incir ağacı bende camdan dışarı bakıyorum incir ağacı sallandı sonra ise harabe evin kiremitleri yere düştü ve hepsi kırıldı bu sesle 2 3 kişi cama çıktı herkes gitti. Sonra bir anda uyandım dedimki rüyamis bir anlık rshstmala geldi (İstanbul'da yım) annem dedi köye gidelim ben bunu üstunr düşündüm ama gidelim dedim. Köye gitmeden önce bir kabus gördüm, denizin onnunda sahil sahil in önünde yol yolun önünde 2+1 tek katlı eski ev imiz harabe şekilde duruyor ben tarlada evin yanındayım ve her yer zeytin ağacı (zaten öyle) ağaçların arasında biri var kim olduğunu bilmiyorum yüzü tam gözükmüyor ama çok hızlı haraket ediyor ben arkamdaki denize bakıyorum yüzümü cevirdigim gibi onu görüyorum ve uyanıyorum köye geldik aynı yerdeyim yanımda akrabam köpeğim var yine aynı şeyi görüyorum ve köpeğim kayboluyor bunun üzerine akrabam ve ben telefonları alıp kaçıyorum evde anneme rüyalsrimida anlatıyorum hocaya gidiyoruz ve hoca hiçbirsey bilmedigini söyledi. Ertesi gün hemen İstanbul'a dönüyoruz her memlekete gieden önce yasiyorum bu olayi ama alıştım artık.
Köyde yaşadığın bir olay varsa korkmuş olabilirsin korkularinla yüzleş bu hocalık birşey değil psikolojik birşey merak etme ciddi birşey yok dua okumaya gayret et ve uyurkende besmeleyle uyu rahatlarsın 
Yardımcı olduysam ne mutlu bana iyi akşamlar dilerim