NovaProspekt Çöp Tenekesi Çöp Kutusu cin
cin
Yakup
cin
2
2370
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Yakup Üye
*
Üye
  • Konular2
  • Mesajlar2
  • Rep puanı 0
9 yaşımda köyde annemler ve diğer köylüler oturuyordu abim ve diğer gençler hocayla konuşurken bende gittim cinler ile alakalı konuşuyorlardı annemin yanına gittim 3 kişi geçti bana haraket yaptı sondaki 14 yaşımda oldu kar yağıyordu gece yatarken bismillah çektim ama içimde bir his vardı  gece ağaç yıkılmıştı bahçede 3 - 4 kişi ateş yakıp oynuyordu sabah babam kaldırdı ağaç yıkıldı dedi 16 yaşımda evde tekken annem su istiyor gibi geldi kulağıma sonra dere nin yanında oturuyorduk perde açıktı 3 kişi balkonda 9 yaşındaki gibi haraket yaptılar bir anda kaybolmuşlardı van abi okursan çok iyi olur <3
Şuan Offine!
Şuan Offine!
mr.zeng Üye
*
Üye
  • Konular3
  • Mesajlar9
  • Rep puanı 0
Can Yavuz okusun diye yazdğın çok belli.
Keşke bu amaç uğruna yazmasaydın da korkuyu hissedebilseydik.

Can Yavuz okusun diye yazdğın çok belli. Keşke bu amaç uğruna yazmasaydın da korkuyu hissedebilseydik.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
sametkaya Slenderman
Forum Yetkilisi
Leader
Süper admin
  • Konular53
  • Mesajlar80
  • Rep puanı 21
(19-01-2021, 10:13 PM)Yakup demiş ki: 9 yaşımda köyde annemler ve diğer köylüler oturuyordu abim ve diğer gençler hocayla konuşurken bende gittim cinler ile alakalı konuşuyorlardı annemin yanına gittim 3 kişi geçti bana haraket yaptı sondaki 14 yaşımda oldu kar yağıyordu gece yatarken bismillah çektim ama içimde bir his vardı  gece ağaç yıkılmıştı bahçede 3 - 4 kişi ateş yakıp oynuyordu sabah babam kaldırdı ağaç yıkıldı dedi 16 yaşımda evde tekken annem su istiyor gibi geldi kulağıma sonra dere nin yanında oturuyorduk perde açıktı 3 kişi balkonda 9 yaşındaki gibi haraket yaptılar bir anda kaybolmuşlardı van abi okursan çok iyi olur <3
Konu forum kurallarına aykırı olduğu için çöpe taşınmıştır.

Foruma Git: