NovaProspekt Çöp Tenekesi Çöp Kutusu can abi lütfen oku
can abi lütfen oku
Yakup
can abi lütfen oku
1
1722
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Yakup Üye
*
Üye
  • Konular2
  • Mesajlar2
  • Rep puanı 0
9 yaşımda köyde annemler ve diğer köylüler oturuyordu abim ve diğer gençler hocayla konuşurken bende gittim cinler ile alakalı konuşuyorlardı annemin yanına gittim 3 kişi geçti bana haraket yaptı sondaki 14 yaşımda oldu kar yağıyordu gece yatarken bismillah çektim ama içimde bir his vardı  gece ağaç yıkılmıştı bahçede 3 - 4 kişi ateş yakıp oynuyordu sabah babam kaldırdı ağaç yıkıldı dedi 16 yaşımda evde tekken annem su istiyor gibi geldi kulağıma sonra dere nin yanında oturuyorduk perde açıktı 3 kişi balkonda 9 yaşındaki gibi haraket yaptılar bir anda kaybolmuşlardı van abi okursan çok iyi olur <3
Şuan Offine!
Şuan Offine!
sametkaya Slenderman
Forum Yetkilisi
Leader
Süper admin
  • Konular53
  • Mesajlar80
  • Rep puanı 21
(19-01-2021, 10:15 PM)Yakup demiş ki: 9 yaşımda köyde annemler ve diğer köylüler oturuyordu abim ve diğer gençler hocayla konuşurken bende gittim cinler ile alakalı konuşuyorlardı annemin yanına gittim 3 kişi geçti bana haraket yaptı sondaki 14 yaşımda oldu kar yağıyordu gece yatarken bismillah çektim ama içimde bir his vardı  gece ağaç yıkılmıştı bahçede 3 - 4 kişi ateş yakıp oynuyordu sabah babam kaldırdı ağaç yıkıldı dedi 16 yaşımda evde tekken annem su istiyor gibi geldi kulağıma sonra dere nin yanında oturuyorduk perde açıktı 3 kişi balkonda 9 yaşındaki gibi haraket yaptılar bir anda kaybolmuşlardı van abi okursan çok iyi olur <3
konu başlığınız kurallara ıygun olmadığı için çöpe taşınmıştır konuyu lütfen düzgün bir şekilde tekrardan açabilirsiniz

Foruma Git: